3 příměstské sportovní tábory ve Fun Parku Jesenice

Máme rádi děti a máme rádi sport a zábavu. Sport, zábava a děti to přece jde dohromady. A proto naše tenisová škola pořádá příměstské tábory s hromadou zábavy a mořem sportovních aktivit. Přivítáme děti a mládež všech věkových skupin, protože umíme vymyslet zábavu pro malé i velké. Letní příměstské sportovní tábory jsou oblíbené a veselé tábory „bez hranic“ s dlouholetou tradicí. Během tábora děti zažijí mnoho dobrodružství a zábavy, spoustu soutěží, výletů, her, koupání a dalších nezapomenutelných zážitků.

S táborovou činností máme dlouholetou zkušenost od roku 1997, naší nejlepší referencí jsou stovky spokojených dětí a rodičů, na což jsme velice hrdí, neboť na kvalitě našich táborů a našem dobrém jménu si velice zakládáme.

Letní prázdniny =
3 příměstské sportovní tábory ve Fun Parku Jesenice

Rezervujte si místo včas

Hledáte aktivitu v době letních prázdnin? Připravili jsme pro Vás 1 sportovní tábor s ubytováním v Bechyni v jižních Čechách a 3 příměstské tábory ve Fun Parku Jesenice se zaměřením na sportovní aktivity s pečlivě připraveným programem na celý den, který reaguje na věkové a zájmové složení tábora. Některých her a soutěží se účastní všichni společně, některé organizujeme odděleně pro mladší a starší. S tábory máme dlouholeté zkušenosti, děti z tábora jezdí spokojené s pěknými zážitky a dokonce si sebou odvezou i poháry, diplomy nebo medaile.

Program pro děti začíná v 7.30 hodin ráno a končí v 16 hodin odpoledne.

Děti ve věku od 7 do 15 let se každoročně těší na skvělý program, množství kamarádů, spolehlivé trenéry, soutěže, hry a mnoho sportovních aktivit. První sportovní tábor se konal v roce 1997, od té doby se každoročně na táborech vystřídalo stovky dětí.

Tábor pořádáme již řadu let a více než  80% dětí se vrací na tábor každý rok znova a znova, přijíždějí s kamarády a mladšími sourozenci.

Tábor stejně jako všechny naše tréninkové programy se vyznačuje kvalitním sportovním vybavením pro všechny sporty. Všechny pomůcky máme v dostatečném počtu aby deti nečekali a nedělili se o jeden míč nebo raketu. Pro všechny děti zapůjčujeme sportovní pomůcky zdarma.

Cena jednoho turnusu ve Fun Parku Jesenice je 3900 Kč, v ceně je strava v podobě snídaně a oběda a samozřejmě i pitného režimu po celý den, pronájmu různých hřišť…
 Cena sportovního tábora s ubytováním v Bechyni je 5900 Kč, v ceně je strava v podobě snídaně a oběda, svačiny a večeře a samozřejmě i pitného režimu po celý den, pronájmu různých hřišť…

Pro koho je sportovní tábor?

Pro všechny děti a teenagery, kteří si chtějí užít léto v pohybu a vyzkoušet něco nového. Pokud je vaše dítě pohybově nadané a baví ho sportovat, na táboře bude moci ukázat, co umí a strávit léto se svou oblíbenou aktivitou. Pro ty, kteří teprve hledají, je sportovní tábor příležitostí vyzkoušet si spoustu různých sportů a aktivit. Možná mezi nimi objeví sport, který jim padne jako ulitý a začnou se mu po prázdninách třeba věnovat více.

Sportovní tábor má probouzet radost z pohybu, není to žádný tvrdý tréninkový dril. Tábor je tu zkrátka pro všechny, kteří si chtějí užít aktivní léto.

Co se bude na táboře dít?

Základem programu budou různé míčové hry. Fotbal, volejbal, tenis, stolní tenis, přehazovaná, házená, basketbal, ale i atletika a další. A samozřejmě spousta průpravných her, které rozvíjí potřebné dovednosti. Děti si také zahrají oblíbený florbal. V areálu je k dispozici i několik stolů na stolní tenis. Kromě klasických sportů si děti vyzkouší i některé méně tradiční. Pár dalších trumfů máme zatím schovaných v rukávu…:)

Tábor je jedna z nejoblíbenějších akcí tenisového roku. Jako jedni z mála začínáme každý den již v 7:30, abychom zabavili vaše děti, zatímco vy pokračujete do práce nebo zpátky domů k mladšímu sourozenci.

Můžete však přijít kdykoli mezi 7:30 – 8:00.

Tábor je pro děti od 7 let. 

Je nutné odevzdat:

  1. Kopii průkazu zdravotní pojišťovny

Seznam doporučených věcí pro děti:
– Oblečení dle počasí
– Pláštěnka
– Pokrývka hlavy
– Šátek
– Sluneční brýle
Hygienické potřeby:
– Opalovací krém

Obuv:
– Sportovní obuv
– Přezůvky (přinést první den)
– Otevřená obuv
Ostatní:
– Malý batoh
– Plastovou láhev – podepsanou
– Švihadlo

Více informací, odpovědi na vaše otázky či rezervaci míst směřujte na email: tenis.tta@email.cz nebo telefonní číslo: 607 508 408. Rezervaci můžete provést také přes e-mail tenis.tta@email.cz 

Pro potvrzení rezervace je nutné vzhledem k velké poptávce o příměstské tábory uhradit předem zálohu 500 Kč na číslo účtu 1328423028/3030.

Tábory zprostředkovává pan hlavní trenér R. Marek –  tel.: +420 607 508 408

Těšíme se na vás!